kilka przydatnych linków do gier w internecie

Fora Wspólne granie Zagrajmy w Internecie kilka przydatnych linków do gier w internecie

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy

Tomekku
    Participant

81 Dojo
    Little Golem
    Kurnik.pl

***Tomekk, ale napisz coś więcej, bo same linki są już pod „zagraj” 😉

• Ten temat został zmodyfikowany 2 lata, 7 miesiące temu przez  Tomekku.
    • Ten temat został zmodyfikowany 2 lata, 7 miesiące temu przez  oneye. Powód: poprawienie linków

piotrf
    Participant

Dodałbym jeszcze:
    http://www.brainking.com

Jako kompletnie początkujący (no, przynajmniej z rozpoznawaniem figur raczej problemu nie mam) nie bardzo mogę w sposób autorytatywny się wypowiedzieć „gdzie lepsi”. Niemniej co ode mnie:

81Dojo – wygląda, że tam chyba najszybciej można się nauczyć (za cenę pewnej liczby przegranych rzecz jasna). Dla mnie minus, że tylko na żywo (no chyba, że czegoś nie zauważyłem – to możliwe) – wybitnie nieczasowy jestem i rzadko mogę poświęcić odpowiedni kawałek czasu na grę w sieci.

Kurnik – bardzo rzadko teraz zaglądam (grałem tam kiedyś dużo w szachy) no i w shogi tam nie grałem – po zmianach wizualnych w ostatnich miesiącach nie podoba mi się ta strona. O!

Littlegolem – wprawdzie są też inne gry (szachy, otello itd.) ale wydaje się być ukierunkowany szczególnie na shogi. P.S. Da się tam zmienić hasło czy tylko „serwerowe”?. Wydaje mi się, że dość mało osób tam gra ale jak dotąd prawie wszyscy mnie biją – nic to – jak się nauczę to się odegram:).

Brainking podobnie jak Littlegolem – gram tylko korespondencyjnie (3 do 7 dni na ruch) – gracze nierówni (zdaje się, że mam około 50% statystyki), wybitnie zawyżone rankingi w szachach – biję praktycznie do 2000.

Jakby co to na powyższych stronkach (poza kurakiem) piotrf jestem.
    Pozdrawiam.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 lata, 7 miesiące temu przez  piotrf.

oneye
    Keymaster

Tak, niestety 81dojo jest tylko na żywo. Ale można grać partie błyskawiczne 😉

Kurnik – mnie też niestety interfejs nie przypadł do gustu… Gubię się w figurach na ręce…

Chyba się nie da zmienić 😉

Może znajdę Cię kiedyś na 81dojo 😀

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Strona o grze japońskiej, shogi